21.04.2016 22:58

Rozmarná fantastika  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Divožienky ma po večeroch utešujú, nech neklesám na duchu. Im nevadí, že mi otca neznajú. Ľudia ich nevidia, ani neveria, že ozaj existujú.
Divožienky ma po večeroch utešujú, nech neklesám na duchu. Im nevadí, že mi otca neznajú. Ľudia ich nevidia, ani neveria, že ozaj existujú. Nik nevie, že sa s nimi zhováram.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Česko-slovenská zbierka roztopašných poviedok je plná príbehov krátkych aj dlhých, romantických aj temných, scifi rovnako ako tvrdej fantasy (alebo obrátene?). Osloviť Vás chce 29 autorov a autoriek a oku ulahodia ilustrácie od špičkových umelcov. Nebude chýbať Františka Vrbensk... Ukáž Viac

Česko-slovenská zbierka roztopašných poviedok je plná príbehov krátkych aj dlhých, romantických aj temných, scifi rovnako ako tvrdej fantasy (alebo obrátene?). Osloviť Vás chce 29 autorov a autoriek a oku ulahodia ilustrácie od špičkových umelcov. Nebude chýbať Františka Vrbenská, Vilma Kadlečková, Tereza Matoušková, Petra Machová, Petra Slováková, Petra Štarková, Václava Molcarová. Najkratšiu poviedku napísala Monika Herda Belicová, najdlhšiu zasa Zuska Stožická. Najzaujímavejšiu a najzábavnejšiu... to už necháme na Vás. Užite si! A nezabudnite, proti gustu žiadny dišputát. Čo niekomu pripadá vtipné, inému nie, čoho sa jeden bojí, druhý sa tomu zasmeje, tak to v živote chodí.

Skryť