29.11.2016 22:06

Rozlúčka s peklom  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Mária Hvozdíková
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Tvrtko Vujity(38), rodák z juhomaďarského mestečka Pécs, sa čírou náhodou stal vojnovým spravodajcom počas juhoslovanskej vojny.
"Tvrtko Vujity(38), rodák z juhomaďarského mestečka Pécs, sa čírou náhodou stal vojnovým spravodajcom počas juhoslovanskej vojny. Novinárstvo vyštudoval v Spojených štátoch. Za svoju neúnavnú a často nebezpečnú prácu získal množstvo novinárskych ocenení, okrem iných i maďarskú Pulitzerovu pamätnú cenu a štátne vyznamenanie Kríž za zásluhy."
Mária Hvozdíková
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Zoznámte sa s príbehom Princeznej bobovej dráhy, ktorá v úsmevných podmienkach - pre nedostatok snehu trénovala na sídlisku tlačiac autá - založila reprezentačné družstvo bobistiek, aby neskôr zápasila nie len so svojimi súperkami, ale aj s najkrutejšou chorobou na svete. A princez... Ukáž Viac

Zoznámte sa s príbehom Princeznej bobovej dráhy, ktorá v úsmevných podmienkach - pre nedostatok snehu trénovala na sídlisku tlačiac autá - založila reprezentačné družstvo bobistiek, aby neskôr zápasila nie len so svojimi súperkami, ale aj s najkrutejšou chorobou na svete. A princezná bobovej dráhy sa predsa dostala na zimnú olympiádu, kde jej celý svet so slzami v očiach držal palce.
Tvrtko nám predstaví speváčku, ktorá utrpela takmer smrteľný úraz; po 28(!) operáciách sa opäť postavila na nohy a stala sa z nej oslavovaná hviezda.
Navštívite čarokrásny ľadový svet Islandu a spoznáte aj dramatický, trpký údel smrťou otrávenej stredoeurópskej dediny.
Predstaví sa vám vidiecky vtipkár, ktorý svojou stávkou napálil senzáciechtivých novinárov v celej krajine. Na konci knihy Rozlúčka s peklom autor porozpráva dojímavý príbeh svojej manželky. Na konci pravdivej rozprávky budete mať pocit, že skutočne nič nie je nemožné.
V rozlúčke s peklom na vás čakajú strhujúco napínavé a dojímavo pekné príbehy.

Skryť