21.12.2014 17:09

Rozhovory s Bohom III.  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Posolstvá všetkých kníh Rozhovorov s Bohom nás vedú ďaleko za hranice nášho tradičného duchovného chápania.
Posolstvá všetkých kníh Rozhovorov s Bohom nás vedú ďaleko za hranice nášho tradičného duchovného chápania. Je však pravda, ako tvrdia samotné Rozhovory, že život sa začína na hraniciach vašej zóny pohodlia. Povedané inými slovami: Rozhovory s Bohom nie sú pre padavky. Cieľom týchto rozhovorov je nielen priniesť vyjavenie večnej pravdy, ale aj nástroje ako používať túto múdrosť a ako ju aplikovať v každodennom živote. A nie je hádam pravda, že to, ako s múdrosťou zaobchádzame, takými sme tvorcami našej vlastnej reality?
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Vždy ste boli a vždy aj budete súčasťou Boha, pretože nikdy nie ste of neho oddelení. Toto je pravda o vašej existencii. Vy a Ja tvoríme jeden celok. Teraz poznáte celú pravdu. Táto pravda je potravou pre vašu hladnú dušu. Vezmite ju a napite sa z nej. Urobte to v Mojom mene. Pretože... Ukáž Viac

Vždy ste boli a vždy aj budete súčasťou Boha, pretože nikdy nie ste of neho oddelení. Toto je pravda o vašej existencii. Vy a Ja tvoríme jeden celok. Teraz poznáte celú pravdu. Táto pravda je potravou pre vašu hladnú dušu. Vezmite ju a napite sa z nej. Urobte to v Mojom mene. Pretože pravda je Božím telom a radosť je jeho krvou. A Boh nie je ničím iným, než láskou.

Skryť