21.04.2017 16:29

Route 66 - unikátny poradca a bedeker v jednom!  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Náročný denný itinerár, neznáma krajina, pevný program a extrémne počasie dokážu preveriť aj tie najpevnejšie vzťahy.
Náročný denný itinerár, neznáma krajina, pevný program a extrémne počasie dokážu preveriť aj tie najpevnejšie vzťahy. Najväčšiu slobodu majú vždy tí, ktorí jazdia sami. No ak idete v skupine, snažte sa ju vytvoriť čo najmenšiu – ideálne sú tri, štyri motocykle. Berte to ako fakt, ale v každej skupine počas tripu vznikne menšia či väčšia kríza. A je na sile jednotlivých osobností, či sa zvládne malým alebo veľkým konfliktom.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Vyberte sa sami na Route 66! V prvej časti knihy nájdete podrobné rady, ako celý trip pripraviť, naplánovať a zorganizovať za čo najmenej peňazí. Dozviete sa, ako a čo si zbaliť, ako vyjednať cenu za prenájom motorky, ktorý model je na takú dlhú trasu najlepší, ako objednať ubyt... Ukáž Viac

Vyberte sa sami na Route 66! V prvej časti knihy nájdete podrobné rady, ako celý trip pripraviť, naplánovať a zorganizovať za čo najmenej peňazí. Dozviete sa, ako a čo si zbaliť, ako vyjednať cenu za prenájom motorky, ktorý model je na takú dlhú trasu najlepší, ako objednať ubytovanie, alebo aj to, ako taká cesta počas 15 motodní vyzerá. Vďaka tejto knižke získate úplný prehľad o tom, čo vás čaká, vrátane podrobného finančného rozpisu nákladov.
V druhej časti knihy si môžete prečítať deň po dni, čo na Route 66 môžete vidieť a zažiť. Bedeker je doplnený o viac ako 1000 chronologicky zoradených fotografií v galériách. Na fotkách uvidíte nielen atrakcie na Route 66, ale aj samotnú cestu a prírodu. Podrobné fotogalérie vás dostanú pri čítaní knihy priamo na Route 66!

Skryť