12.03.2017 21:13

Rose a strieborný duch  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Dievčatá si vymenili pohľad a Rose sklopila zrak a pousmiala sa. Ešte pred pár mesiacmi bola dievčaťom zo sirotinca.
Dievčatá si vymenili pohľad a Rose sklopila zrak a pousmiala sa. Ešte pred pár mesiacmi bola dievčaťom zo sirotinca. S Bellou sa prvýkrát stretla, keď zakladala oheň v izbe mladšieho dievčatka. Rose prišla zo sirotinca, aby robila tú najposlednejšiu slúžku v dome Bellinho otca, mocného čarodejníka Aloysia Fountaina, ktorý pracoval ako poradca kráľa. Ale potom učeň pána Fountaina, neznesiteľný Freddie, zistil, že aj Rose dokáže čarovať a všetko sa zmenilo.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Posledné čarovné dobrodružstvo Rose a jej priateľov Rose je konečne na krôčik od rozlúsknutia záhady vlastného pôvodu. Zdá sa, že slečna Hepzibah Fellová, mocná čarodejníčka, ktorá sa do domu pán Fountaina prisťahovala po návrate z Benátok, niečo o Roseinej rodine tuší.... Ukáž Viac

Posledné čarovné dobrodružstvo Rose a jej priateľov Rose je konečne na krôčik od rozlúsknutia záhady vlastného pôvodu.
Zdá sa, že slečna Hepzibah Fellová, mocná čarodejníčka, ktorá sa do domu pán Fountaina prisťahovala po návrate z Benátok, niečo o Roseinej rodine tuší. Čo sa skrýva v magickom zrkadle so znakom Fellovcov? Zistí napokon Rose, kto boli jej rodičia a prečo ju nechali v koši na ryby? Ku krajine sa v tom istom čase blíži talské vojsko a všetci čarodejníci musia byť pripravení. Dokážu sa pomocou mágie ubrániť vojenskému útoku?

Skryť