12.03.2017 21:12

Rose a stratená princezná  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Je zvláštne, že dvaja ľudia s takým odlišným detstvom môžu skončiť spolu ako spolužiaci.
Je zvláštne, že dvaja ľudia s takým odlišným detstvom môžu skončiť spolu ako spolužiaci. Samozrejme, Rose nebola na rovnakej spoločenskej úrovni ako Freddie. A najskôr ani nikdy nebude. Ale mnohé kúzla jej šli lepšie než jemu. Aj to bolo takmer neuveriteľné. Takmer určite to znamenalo, že aspoň jeden z jej nepoznaných rodičov bol čarodejník. Odkedy ju na to na ich prvej čarodejníckej hodine pán Fountain jemne upozornil, Rose myslela na svojich rodičov viac než kedykoľvek predtým.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ďalšie čarovné dobrodružstvo s odvážnou Rose! Malá Rose sa učí kúzla a zariekadlá u mocného čarodeja a nemôže uveriť, ako veľmi sa jej život zmenil. Ešte donedávna bola jednou z malých sirôt, ktoré vyrastali v sirotinci, a žiadna krásna budúcnosť ich nečakala. Teraz je v... Ukáž Viac

Ďalšie čarovné dobrodružstvo s odvážnou Rose! Malá Rose sa učí kúzla a zariekadlá u mocného čarodeja a nemôže uveriť, ako veľmi sa jej život zmenil. Ešte donedávna bola jednou z malých sirôt, ktoré vyrastali v sirotinci, a žiadna krásna budúcnosť ich nečakala. Teraz je však žiačkou slávneho mága, kráľovho najvyššieho kúzelníka. Zrazu ale zmizne milovaná princezná a celá krajina je v ohrození. Sily temnej a krutej mágie sú čoraz väčšie a jedine Rose môže pomôcť! Podarí sa jej nájsť princeznú skôr, než bude neskoro?

Skryť