12.03.2017 21:09

Rose a čarodejníkova maska  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Pán Fountain neochotne dovolil Rose, aby na seba vzala pobosorovanie – a hrala princeznú Jane, kým sa nenájde.
Pán Fountain neochotne dovolil Rose, aby na seba vzala pobosorovanie – a hrala princeznú Jane, kým sa nenájde. Rose si nechcela ani predstaviť, čo by sa stalo, ak by sa princeznú nepodarilo zachrániť. Možno by ešte stále bola v jej koži. Narodeninový večierok aj napriek pobosorovaniu skončil fiaskom.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Dobrodružstvá Rose pokračujú! Z kráľovského paláca sa stratí kúzelná maska, ktorá v sebe ukrýva veľkú moc. Kto si ju nasadí, získa neobmedzené magické schopnosti a dokáže ovládnuť celý svet. Pán Fountain, Rosin čarodejnícky učiteľ, má priniesť masku späť. Ale kde ju ... Ukáž Viac

Dobrodružstvá Rose pokračujú! Z kráľovského paláca sa stratí kúzelná maska, ktorá v sebe ukrýva veľkú moc. Kto si ju nasadí, získa neobmedzené magické schopnosti a dokáže ovládnuť celý svet. Pán Fountain, Rosin čarodejnícky učiteľ, má priniesť masku späť. Ale kde ju vlastne hľadať? Možno v Benátkach, meste masiek a karnevalov? Vydajte sa na ďalšiu dobrodružnú cestu s Rose, čarodejníckym učňom Freddiem, rozmaznanou Bellou a múdrym kocúrom Gusom.

Skryť