13.05.2017 21:09

Reinterpretácia lásky  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Zrelosť je taktiež bázeň.
Zrelosť je taktiež bázeň. Konečný cieľ dorábania je obsiahnutý už v jeho počiatku – počiatkom múdrosti je bázeň - ale spočíva už na iných vrstvách tej istej pôdy, vtedy nebýva potrebou ujsť, je priestorom, ktorým sa meria veľkosť. Vnikáme do tohto priestoru, vzďaľujeme sa od onoho počiatku a tak sa pomaly vraciame: zrelosť je totiž v láske, ktorá bázeň mení.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Svätý Grál symbolizuje božstvo, ktoré zrodom nového človeka prebúdza univerzum a otvára mnohé tajomstva sveta. Autorka v poznámkach tejto knihy vypovedá a poukazuje na dôležité pasáže z knihy Doznelých tisíciletí, ktoré sa dotýkajú samého ľudstva ako takého. Človek v t... Ukáž Viac

Svätý Grál symbolizuje božstvo, ktoré zrodom nového človeka prebúdza univerzum a otvára mnohé tajomstva sveta.
Autorka v poznámkach tejto knihy vypovedá a poukazuje na dôležité pasáže z knihy Doznelých tisíciletí, ktoré sa dotýkajú samého ľudstva ako takého.
Človek v tomto čase stelesňoval Egypt, kde Izraelský ľud bol podrobený jeho moci. Rozpráva o Abd-ru-shinovi veľkom vládcovi afrického národa.
Izrael verí v mocného neviditeľného Boha, z ktorého pochádzal Mojžiš. Obaja zdieľajú rovnaký názor na neviditeľné božstvo. Faraón veľký a chladný vládca neznášal starnutie, starobu a smrť. Žil vo vízií nesmrteľnej ľudskej bytosti a schopnosti telesnej schránky žiť stovky rokov.
Arabský svet pripravoval nového vládcu na základe veštby.
Začala vláda anjelov, vláda čistoty hudby, ktorá je uložená v sile univerzálnej myšlienky najmocnejšej energie. Ide o potenciál, ktorý v sebe nosí každá ľudská bytosť.
Kniha poskytuje informácie z čias vlády Egypta a predpoveď príchodu Izmaela, ktorý zbúra základy starého sveta a vybuduje nový dokonalý a láskyplný život na Zemi, ktorá spozná najväčšie učenie dnešnej doby - doby rozvoja techniky a veľkého pokroku sveta.

Skryť