22.05.2017 20:26

Radikálne vyliečenie  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Strávila som desať mesiacov tým, že som v džungliach, horách a mestách vyhľadala a vyspovedala alternatívnych liečiteľov rakoviny v desiatich rôznych
Strávila som desať mesiacov tým, že som v džungliach, horách a mestách vyhľadala a vyspovedala alternatívnych liečiteľov rakoviny v desiatich rôznych krajinách, a to v Spojených štátoch (Havaj), Číne, Japonsku, na Novom Zélande, v Thajsku, Indii, Anglicku, Zambii, Zimbabwe a Brazílii. Na tejto výskumnej ceste, ktorá mi zmenila život, som sa stretla s mnohými fascinujúcimi liečiteľmi. Táto kniha sumarizuje, čo som sa od nich dozvedela.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

9 kľúčových faktorov vedúcich k úplnému vyliečeniu rakoviny (dokonca aj vtedy, keď konvenčná medicína zlyhala) Kelly Turner, terapeutku, výskumníčku a prednášateľku pred časom šokovalo zistenie, že doposiaľ nikto bližšie neskúmal prípady, keď sa ľudia vyliečili z rakovi... Ukáž Viac

9 kľúčových faktorov vedúcich k úplnému vyliečeniu rakoviny (dokonca aj vtedy, keď konvenčná medicína zlyhala)
Kelly Turner, terapeutku, výskumníčku a prednášateľku pred časom šokovalo zistenie, že doposiaľ nikto bližšie neskúmal prípady, keď sa ľudia vyliečili z rakoviny navzdory všetkým predpokladom a bez pomoci konvenčnej medicíny, alebo po tom, čo konvenčná medicína zlyhala.
Podnikla takmer rok trvajúcu cestu po svete, v rámci ktorej navštívila 10 krajín, aby sa porozprávala o liečebných postupoch a metódach s 50 liečiteľmi a 20 ľuďmi, ktorí zažili radikálne vyliečenie rakoviny.
Vo svojom výskume pokračovala rozhovormi so stovkou vyliečených ľudí a štúdiom viac ako tisíc ďalších podobných prípadov. Výsledkom jej výskumu je identifikácia 75 spoločných znakov, vrátane deviatich kľúčových faktorov. V knihe na skutočných príbehoch pacientov vysvetľuje, o aké faktory ide a ako ich využiť nielen na liečbu choroby, ale aj v našom bežnom každodennom živote.

Skryť