17.06.2016 15:01

Príbeh o dúhovom duchovi  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Nikto ti na tvojej ceste nepomôže, pokiaľ neurobíš prvý krok sám. Želáš si to naozaj a úprimne?“ — „Áno,“ odpovedáš. Duch Kondenz sa začal krútiť.
„Nikto ti na tvojej ceste nepomôže, pokiaľ neurobíš prvý krok sám. Želáš si to naozaj a úprimne?“ — „Áno,“ odpovedáš. Duch Kondenz sa začal krútiť. Zrazu sa ti celé okolie roztočilo, zdeformovalo, sivé, biele a čierne farby sa zliali do jednej. Svet sa zmenil, zrazu vidíš jedným smerom drobné svetielko. Duch je preč, svetielko v tme ostáva svietiť. Asi to je cesta, ktorou sa máš vydať ďalej. Ideš tým smerom a počuješ, ako na vzdialené listnaté stromy dopadávajú život dávajúce kvapky dažďa. Ako tak prechádzaš popri stromoch, jazierko sa za tvojim chrbtom vzďaľuje a už ho takmer ani nevidíš. Zisťuješ, že tajomné svetlo, ktoré Ti ukazuje cestu, slabne. Máš strach, že zablúdiš, no ako sa jeho jas zmenšuje, pociťuješ na koži svojej tváre vlhkosť. Tá vlhkosť je hmla, ktorá ťa obklopila. Nič nevidíš, je tak hustá...”
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Príbeh o dúhovom duchovi je fantastická rozprávka na dobrú noc, ktorá vaše dieťa vtiahne do deja natoľko, že nebude chcieť skončiť. V príbehu je niekoľko vetiev, ktoré nie sú lineárne a len vy a vaše dieťa si môžete vybrať, ktorou z nich sa poberiete. Dievča, či chlapec, ka... Ukáž Viac

Príbeh o dúhovom duchovi je fantastická rozprávka na dobrú noc, ktorá vaše dieťa vtiahne do deja natoľko, že nebude chcieť skončiť. V príbehu je niekoľko vetiev, ktoré nie sú lineárne a len vy a vaše dieťa si môžete vybrať, ktorou z nich sa poberiete. Dievča, či chlapec, každý má vlastnú modifikáciu tak, aby vyhovovala danému pohlaviu.
Príbeh sa odohráva v neznámych končinách Karpatských hôr, kde sa dejú úžasné veci. Stalo sa však niečo zlé a práve vy a vaše deti musíte zachrániť úžasný svet Fantázie. Tak rýchlo, kým je čas.
Prajeme vám príjemné čítanie a dobrú noc.

Skryť