14.06.2017 09:05

Prestaňte premýšľať, začnite žiť  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Toto je kniha o možnostiach. Buďte otvorení možnosti, že táto kniha vám pomôže zažiť svoj vlastný náhly posun. Ak budete, čaká vás zmena života.
Toto je kniha o možnostiach. Buďte otvorení možnosti, že táto kniha vám pomôže zažiť svoj vlastný náhly posun. Ak budete, čaká vás zmena života. Začnete sa cítiť lepšie, radostnejšie, uvoľnenejšie a istejšie. Na to, aby ste sa mohli cítiť lepšie, nemusíte vo svojom živote absolútne nič meniť. Jednoducho potrebujete zistiť niečo, čo ste predtým nevedeli o podstate vlastného premýšľania. Váš náhly posun môže nastať okamžite a môže byť hlboký.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Chcete byť šťastnejší? Cítiť viac radosti a vnútornej sily? Ako sa môžete zbaviť negativity a urobiť si zo šťastia návyk? Richard Carlson, autor celosvetového bestsellera Netrápte sa pre maličkosti, ktorý vyšiel v 135 krajinách sveta, má kľúč. Odomknite silu vnútornej pozit... Ukáž Viac

Chcete byť šťastnejší? Cítiť viac radosti a vnútornej sily? Ako sa môžete zbaviť negativity a urobiť si zo šťastia návyk? Richard Carlson, autor celosvetového bestsellera Netrápte sa pre maličkosti, ktorý vyšiel v 135 krajinách sveta, má kľúč. Odomknite silu vnútornej pozitivity a otvorte sa každodennej radosti.
Dnes sa veľmi propaguje pozitívne myslenie, ale už vám nik nevysvetlí, že to samo osebe nestačí, aby vás vytiahlo zo stavu depresie na dlhý čas. „Pozitívni premýšľači“ sú rovnako ponechaní na milosť svojim vlastným myšlienkam ako negatívne mysliaci – a to preto, lebo sú presvedčení, že myslenie je niečo, čo sa im deje, namiesto aby si uvedomili, že ho sami „vykonávajú“. Je to zdanlivo drobný, ale kľúčový rozdiel. Ako teda byť šťastnejší? Treba prestať zápasiť so svojimi (mysľou vytvorenými) emóciami a začať konečne žiť v prítomnosti! A táto kniha ponúka praktické, múdre a jednoduché stratégie, ako túto zmenu uskutočniť.

Skryť

O Autorovi

Richard Carlson

Dr. Richard Carlson je jedným z najpredávanejších autorov súčasného obdobia. Často vystupuje v rozhlase a televízii, prednáša o šťastí, potláčaní stresu a dosiahnutí nielen úspešného, ale aj pokojného života. Je doktorom psychológie so súkromnou praxou.