27.06.2015 10:06

Prešibané dvojčatá : Magický škrečok  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Gabriela Kvašňovská
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Vši Moje milé vši, odkiaľ ste prišli? Mám vás v hlave aj v posteli, k rodičom bi ste ísť nechcely? Jedna, druhá, dvadsiata, Janko si vás poráta.
Vši Moje milé vši, odkiaľ ste prišli? Mám vás v hlave aj v posteli, k rodičom bi ste ísť nechcely? Jedna, druhá, dvadsiata, Janko si vás poráta. Vlezte si do ponožky, moje verné kamošky. Lea sa sústredí na čítanie, a preto nevidí, že tvár pani učiteľky Lepkavej sčervenela ako tá najzrelšia paradajka. Hrdlo ma zovreté a pozerá sa raz na Janka, raz na inšpektora, ktorý zrazu spozornel, na chvíľku si prestal písať poznámky a so záujmom natŕča uši.
Gabriela Kvašňovská
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Prečítajte si vtipné príbehy prešibaných dvojčiat a zaručene sa budete dobre baviť! Jakub a Mišo sú dvojčatá. A nie hocijaké. Majú iba deväť rokov, no aj napriek tomu dokážu ako virtuózi brnkať na nervy každému dospelému, ktorý s nimi príde do styku. K narodeninám dosta... Ukáž Viac

Prečítajte si vtipné príbehy prešibaných dvojčiat a zaručene sa budete dobre baviť!
Jakub a Mišo sú dvojčatá. A nie hocijaké. Majú iba deväť rokov, no aj napriek tomu dokážu ako virtuózi brnkať na nervy každému dospelému, ktorý s nimi príde do styku.
K narodeninám dostanú obaja škrečky, no kým Jakub je od radosti celý bez seba, Mišo, ktorý sa tešil na nové péespéčko, to považuje za totálny podraz. Čo si počať so zapáchajúcim škrečkom, ktorý je otravný a úplne nezaujímavý? Jedine že by ho...

Skryť