07.06.2017 17:38

Prečo si muži berú potvory  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Čím usilovnejšie budete na sebe pracovať, o to väčšmi sa bude snažiť, aby sa pretlačil na najvyššie miesto vo vašom zozname priorít.
Čím usilovnejšie budete na sebe pracovať, o to väčšmi sa bude snažiť, aby sa pretlačil na najvyššie miesto vo vašom zozname priorít. Ak tieto hodnoty okoreníte aj štedrou dávkou najdôležitejšej prísady – rešpektovaním samej seba – začne o vás uvažovať v dlhodobej perspektíve. Rešpekt je totiž zázračné lepidlo, ktoré drží všetko pokope.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Pokračovanie svetového bestsellera Prečo muži milujú potvory. Cieľom knihy Prečo si muži berú potvory nie je návod, ako vmanévrovať muža do manželského prístavu, naopak, ponúka absolútne netradičný pohľad na to, ako si muž vyberá partnerku. Autorka s ironickým nadhľadom, vti... Ukáž Viac

Pokračovanie svetového bestsellera Prečo muži milujú potvory. Cieľom knihy Prečo si muži berú potvory nie je návod, ako vmanévrovať muža do manželského prístavu, naopak, ponúka absolútne netradičný pohľad na to, ako si muž vyberá partnerku. Autorka s ironickým nadhľadom, vtipom a istou dávkou humoru komentuje situácie, v ktorých romantické, zamilované a príliš ochotné naivky napokon plačú v kúte a víťazia sebavedomé, silné ženy, ktoré vedia, čo chcú. Táto kniha vám dá do ruky zbraň, pomocou ktorej si vydobyjete vo vzťahu také miesto, aké sama chcete.

Skryť