19.06.2017 08:31

Povedz mi svoje znamenie  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Ak sa na prvý pohľad máličko nesúrodá trojica Larisa, Katka a Silvia v niečom bezvýhradne zhoduje, je to toto: je na čase zohnať si nejakých chlapcov.
Ak sa na prvý pohľad máličko nesúrodá trojica Larisa, Katka a Silvia v niečom bezvýhradne zhoduje, je to toto: je na čase zohnať si nejakých chlapcov. Nikto predsa nechce zostať v sedemnástich rokoch na ocot! Odlišujú sa samozrejme v tom, čo od svojho chlapca vlastne čakajú.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Larisa, Katka a Silvia túžia zažiť konečne to pravé „chodenie“. Dievčatá trávia všedné dni na intráku v mestečku, v ktorom sa nič zaujímavé nedeje, a víkendy v rodnej dedine, kde je nuda ešte väčšia. Zdá sa, že chlapci sú nepoužiteľní všade. A tak sa dievčatá rozhod... Ukáž Viac

Larisa, Katka a Silvia túžia zažiť konečne to pravé „chodenie“. Dievčatá trávia všedné dni na intráku v mestečku, v ktorom sa nič zaujímavé nedeje, a víkendy v rodnej dedine, kde je nuda ešte väčšia. Zdá sa, že chlapci sú nepoužiteľní všade. A tak sa dievčatá rozhodnú, že si priateľa nájdu podľa znamenia zverokruhu. Začnú pátrať, aké znamenie sa hodí k Baranovi, kto by bol ideálny pre Váhy a prečo by to neklapalo medzi Býkom a Levom. Dá sa tak ale nájsť ten pravý...?

Skryť