10.05.2017 20:32

Posolstvo jednorožcov: Strážcovia dobra  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Santiel, postavený z masívneho a pevného modrého kameňa, sa celý trblietal a žiaril, a pôsobil tak vznešeným a majestátnym dojmom.
Santiel, postavený z masívneho a pevného modrého kameňa, sa celý trblietal a žiaril, a pôsobil tak vznešeným a majestátnym dojmom. Blýskal sa a jagal ako tisíce perál. Svojou nádherou prekonal aj mesiac, aj kúzlo noci. Bol považovaný za najhonosnejšiu a najkrajšiu stavbu celej Lilandgarie, a to hlavne vďaka tomu, že ho pomáhali budovať elfovia.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Jednorožce sú stelesnením dobra, a kým sú pohromade, nemá zlo šancu. Jeden z jednorožcov sa však oddelí od stáda, a tým je dobro narušené. Ničomný čarodejník Valgar chce ovládnuť celú Lilandgariu. Vypustí z temnoty hrozné netvory a snaží sa nájsť strateného jednorožca, a... Ukáž Viac

Jednorožce sú stelesnením dobra, a kým sú pohromade, nemá zlo šancu. Jeden z jednorožcov sa však oddelí od stáda, a tým je dobro narušené. Ničomný čarodejník Valgar chce ovládnuť celú Lilandgariu. Vypustí z temnoty hrozné netvory a snaží sa nájsť strateného jednorožca, aby zničil dobro raz a navždy, a oslobodil z hlbín pekla najmocnejšieho démona všetkých čias Golroga. Do Lilandgarie sa preto vracajú elfovia, aby pomohli zachrániť dobro a opäť nastoliť rovnováhu sveta.

Skryť