07.06.2017 20:22

Posledný skutok z lásky  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Bolo by bývalo lepšie pre všetkých, keby, ako tu kľačala prosiac o jeho život, mu prestalo biť srdce...
Bolo by bývalo lepšie pre všetkých, keby, ako tu kľačala prosiac o jeho život, mu prestalo biť srdce... Keby boli krivky na monitoroch ukazovali rovnú líniu, keby boli ohlásili smrť, ktorú by všetci prijali a zvládali. Bolo by to bývalo oveľa lepšie, keby bol Matty vtedy zomrel.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac
Ona sa modlila za nesprávnu vec.
Ona sa modlila za nesprávnu vec.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Skutočný príbeh Cathy a jej brata Mattyho, ktorý získal ocenenie The Sunday Times Bestseller. Cathy dokázala premeniť príbeh nešťastného osudu svojho brata, ktorého zrazilo auto, na niečo v zásade krásne a povznášajúce...Na príbeh lásky a vrúcnosti. Zo zážitkov a pocitov ľúb... Ukáž Viac

Skutočný príbeh Cathy a jej brata Mattyho, ktorý získal ocenenie The Sunday Times Bestseller. Cathy dokázala premeniť príbeh nešťastného osudu svojho brata, ktorého zrazilo auto, na niečo v zásade krásne a povznášajúce...Na príbeh lásky a vrúcnosti. Zo zážitkov a pocitov ľúbiacej sestry, pochopíte, že zmysluplný život predstavuje viac ako len tlčúce srdce.
Cathy rozpráva zdrvujúci príbeh jasnozrivou, vecnou prózou. Nie je tu žiadna melodráma a žiadna sebaľútosť, keď sa snaží prežiť katastrofu, ktorá by mohla
postihnúť kohokoľvek z nás....
Posledný skutok z lásky je určite najstatočnejšia, najdojímavejšia kniha, akú si tento rok prečítate.
Cathy sa po rokoch vracia tam, kde to začalo.. Do nemocnice, kde jej brata zachránili. A spomína a rekapituluje, čo mohla urobiť inak, či sa dalo urobiť niečo inak a či poskytla svojmu bratovi toľko lásky a opatery, koľko potreboval.

Skryť