05.04.2017 16:30

Poník zachraňuje  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Annin otec bol dobrovoľný hasič a mal na starosti prípravu hier a kolotoče.
Annin otec bol dobrovoľný hasič a mal na starosti prípravu hier a kolotoče. Tento rok sa spýtal Anny a jej priateliek – Lulu Sandersovej a Pam Crandalovej – či by ako atrakciu mohli ponúkať jazdu na ich poníkoch. „Jazdy na poníkoch budú veľký hit,“ povedal im. „Decká jazdy na poníkoch zbožňujú.“ Pony tím okamžite súhlasil. A teraz nadišiel jarmočný deň a Anna sa nemohla dočkať, kedy sa začne!
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Anna, Pam a Lulu sa rozhodnú, že pôjdu aj s poníkmi na výlet. Anna je nadšená, že bude spať v prírode a že na svojom poníkovi Orieškovi bude jazdiť po chodníku Pony tímu. Lenže výlet sa zmení na oveľa väčšie dobrodružstvo, než Pony tím očakával. Stratilo sa malé dievč... Ukáž Viac

Anna, Pam a Lulu sa rozhodnú, že pôjdu aj s poníkmi na výlet. Anna je nadšená, že bude spať v prírode a že na svojom poníkovi Orieškovi bude jazdiť po chodníku Pony tímu. Lenže výlet sa zmení na oveľa väčšie dobrodružstvo, než Pony tím očakával.
Stratilo sa malé dievčatko, Rozália Laceyová! Vybralo sa za dievčatami z Pony tímu do lesa? Dokáže Pony tím Rozáliu zachrániť?

Skryť