05.04.2017 16:28

Poník nesmie odísť  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Anna si nedokázala predstaviť, že by sa kvôli škole vzdala Orieška.
Anna si nedokázala predstaviť, že by sa kvôli škole vzdala Orieška. Potom si spomenula na problém, na ktorý sa jej počas celého dnešného rána podarilo zabudnúť. Len čo sa jej v mysli znova vynorila celá tá hrozná pravda, do očí jej vhŕkli slzy. Aj ona sa bude musieť vzdať svojho poníka kvôli škole. Akurát v jej prípade bolo problémom to, že školu nenávidí, a nie to, že ju má rada.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Anna má veľmi rada svojho poníka Orieška. Vie, že ona a Oriešok jednoducho patria k sebe. Ibaže v škole sa jej príliš nedarí a jej rodičia sa domnievajú, že za to môže práve Oriešok. Rozhodli sa teda, že ak si nezlepší známky, dajú poníka preč. Pam a Lulu, členky Pony tímu... Ukáž Viac

Anna má veľmi rada svojho poníka Orieška. Vie, že ona a Oriešok jednoducho patria k sebe. Ibaže v škole sa jej príliš nedarí a jej rodičia sa domnievajú, že za to môže práve Oriešok. Rozhodli sa teda, že ak si nezlepší známky, dajú poníka preč. Pam a Lulu, členky Pony tímu, chcú Anne pomôcť. Vedia, ako veľmi svojho poníka zbožňuje.
Dokáže Pony tím Anne a Orieškovi pomôcť? Zostane s nimi Oriešok aj naďalej?

Skryť