24.04.2017 16:04

Pokoj - A kde ho nájsť  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Tento „hlas vo vašej hlave“ pokračuje v konverzácii so sebou väčšinu dňa. Je to, akoby sme po celý čas hovorili sami so sebou.
Tento „hlas vo vašej hlave“ pokračuje v konverzácii so sebou väčšinu dňa. Je to, akoby sme po celý čas hovorili sami so sebou. Ale tento hlas nie je náš, nie je to hlas nášho pravého ja. Je to cudzí hlas. Dokonca i keď ste si, na rozdiel od väčšiny ľudí, vedomí tohto hlasu vo svojej hlave, možno ste ho nikdy nepovažovali za cudzí hlas. Preto- že ste sa s ním úplne identifikovali, znie ako vaše vlastné myšlienky. Je to tak, až kým od nich neustúpite... zrazu si uvedomíte, že všetky tieto myšlienky a rôzne emócie sa objavujú bez toho, aby ste robili niečo, čo ich spôsobuje. Vôbec nie sú vami! Je to iba niečo, čo sa deje vnútri vašej hlavy. A vy ste ten, kto im načúva, všíma si ich a pozoruje ich.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Len málo ľudí prežíva v dnešnom búrlivom svete pokoj aspoň výnimočne. Trvalý stav pokoja je bájny mýtus, nedosiahnuteľný takmer pre nikoho z nás. Konflikt je bežnou súčasťou každodennej reality. Ráno sa zobúdzame pripravení na boj. Bojujeme s dopravou, nabitým programom a s ... Ukáž Viac

Len málo ľudí prežíva v dnešnom búrlivom svete pokoj aspoň výnimočne. Trvalý stav pokoja je bájny mýtus, nedosiahnuteľný takmer pre nikoho z nás. Konflikt je bežnou súčasťou každodennej reality. Ráno sa zobúdzame pripravení na boj. Bojujeme s dopravou, nabitým programom a s problematickými ľuďmi, chorobami, so svojou hmotnosťou, nespravodlivosťou či s hlúposťou.
Kniha Pokoj – a kde ho nájsť nás pozýva zanechať boj a začať žiť v pokoji. Ponúka nám účinný a osvedčený recept na zvládnutie stresu, úzkosti a neistôt v našom živote. Praktické návody obsiahnuté v knihe dopĺňa kapitola jednoduchých a zároveň život meniacich techník, ktoré možno používať každý deň. Čím viac pokoja, rozvahy, uzemnenia a nádeje vnesieme do svojho života, tým viac prispejeme k pokoju na celom svete.
Kniha vychádza v edícii renomovaného autora svetových bestsellerov duchovnej literatúry Eckharta Tolleho.

Skryť