08.07.2015 14:46

Podraz  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
7:40
hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Všetko má svoje pravidlá a postupy.
Všetko má svoje pravidlá a postupy.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

„Rébusbook“ je kniha–hlavolam: Do príbehu sú vsadené šifry a rébusy. Každá z úloh stavia čitateľa do aktívnej pozície – bez ich vyriešenia nie je možné ďalej zmysluplne pokračovať v dejovej línii. David Adamson je absolventom výcviku špeciálnych jednotiek COF, militar... Ukáž Viac

„Rébusbook“ je kniha–hlavolam: Do príbehu sú vsadené šifry a rébusy. Každá z úloh stavia čitateľa do aktívnej pozície – bez ich vyriešenia nie je možné ďalej zmysluplne pokračovať v dejovej línii.
David Adamson je absolventom výcviku špeciálnych jednotiek COF, militaristickej organizácie s medzinárodným pôsobením. Počas záverečného cvičenia sa stáva vinníkom smrteľnej nehody, pri ktorej zahynie jeho nadriadená, seržantka Francisinovová. Adamson sa tak ocitá v súkolí neľútostnej mašinérie, ktorej jediným cieľom je rozdrviť ho.
Prečo sa COF snaží zahmliť dôležité fakty, ktoré by mohli napomôcť pri vyšetrovaní? Podarí sa Adamsonovi dešifrovať tajomnú správu, ktorej odosielateľom je samotná seržantka Francisinovová Podarí sa mu uniknúť elektrickému kreslu s tímom druhotriednych právnikov?

Skryť