06.06.2015 21:30

Podpis vraha  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Vtedy som si nevšimol varovné signály.
"Vtedy som si nevšimol varovné signály. Nepýtal som sa, prečo dvaja Zackovi partneri požiadali o preloženie a prečo mal za posledných šesť mesiacov dve takmer smrteľné havárie. Nezamýšľal som sa nad tým, prečo to dotiahol iba na detektíva druhej triedy, teda o stupeň nižšie ako ja, hoci bol o dva roky starší. Jednoducho som tomu nevenoval pozornosť rovnako ako jeho večne červeným očiam a popraskaným žilkám na lícach.."
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Detektív losangeleskej polície Shane Scully a jeho partner Zack Farrell vyšetrujú sériu vrážd bezdomovcov. Keď nájdu štvrtú obeť poznačenú charakteristickým podpisom vraha, ešte netušia, že prípad zakrátko preberie pracovná skupina na čele s ambicióznym agentom FBI. Napriek to... Ukáž Viac

Detektív losangeleskej polície Shane Scully a jeho partner Zack Farrell vyšetrujú sériu vrážd bezdomovcov. Keď nájdu štvrtú obeť poznačenú charakteristickým podpisom vraha, ešte netušia, že prípad zakrátko preberie pracovná skupina na čele s ambicióznym agentom FBI. Napriek tomu Shane ďalej sleduje jedinú pozoruhodnú stopu, získanú pri balistickej analýze, za pomoci dvoch detektívov z protiteroristického oddelenia. V čoraz zamotanejšom a nanajvýš chúlostivom prípade sa znezrady ocitá pred dilemou súvisiacou s pravdepodobnosťou, že štvrtá vražda má politické pozadie. Aj skutočnosť, že pri vyšetrovaní prichádza do úzkeho styku so šéfom regionálneho Ministerstva národnej bezpečnosti, s agentmi zahraničných spravodajských služieb a podsvetia, potvrdzuje jeho podozrenie uberajúce sa nečakaným smerom.

Skryť