05.05.2017 22:33

Plán zdravia a štíhlosti  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Nastal čas skoncovať s diétnymi trikmi a vyriešiť túto mätúcu záhadu raz a navždy.
Nastal čas skoncovať s diétnymi trikmi a vyriešiť túto mätúcu záhadu raz a navždy. Dostaneme sa na koreň tomu, čo zapríčiňuje vaše priberanie a z čoho máte ďalšie bolestivé a vysiľujúce symptómy. Prisahám vám, že vaše telo vás nezrádza, aj keď vám to tak môže pripadať. A jedlo nie je vaším nepriateľom. V žiadnom prípade! Dobré jedlo nás fyzicky a emocionálne vyživuje, tak isto ako dokážu diéty naše telo aj ducha vyhladovať. Nie, nepriateľom v tomto prípade nie je ani vaše telo, ani jedlo. Sú ním dezinformácie. Problém je jednoducho v tom, že máme zlé informácie o tom, čo potrebujeme na to, aby sme schudli.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ovsená kaša, losos, jogurt... Podľa všeobecne rozšírených informácií si myslíte, že sú pre vás zdravé a že vám pomáhajú chudnúť. Ale čo ak práve z nich priberáte? Čo ak vám v skutočnosti zhoršujú zdravie? Vylúčte zo stravy potraviny, ktoré vám škodia (aj ak ide o pot... Ukáž Viac

Ovsená kaša, losos, jogurt... Podľa všeobecne rozšírených informácií si myslíte, že sú pre vás zdravé a že vám pomáhajú chudnúť. Ale čo ak práve z nich priberáte? Čo ak vám v skutočnosti zhoršujú zdravie? Vylúčte zo stravy potraviny, ktoré vám škodia (aj ak ide o potraviny považované za zdravé) a zbavte sa zdravotných ťažkostí a nadváhy raz a navždy!
Táto kniha vás naučí, že hmotnosť je v skutočnosti iba výsledkom chemických reakcií vášho tela. Poskytne vám praktický návod, ako sa za 20 dní otestovať a zistiť, z ktorých potravín priberáte a chorľaviete a ktoré vám pomáhajú chudnúť. Potom stačí vylúčiť zo stravy potraviny, ktoré pre vás nie sú vhodné– a zbavíte sa mnohých zdravotných ťažkostí a nadváhy raz a navždy! Je to skutočne také jednoduché! V knihe nájdete: testy, praktické návody, zoznamy potravín, recepty.

Skryť