09.07.2015 11:37

Piešťanská spojka 2 - Pomsta  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Obvinení odídu zo súdu takí chudobní, akí boli chudobní sudcovia pred vynesením rozsudku. Samozrejme, všetko pre nich dopadne dobre.
Obvinení odídu zo súdu takí chudobní, akí boli chudobní sudcovia pred vynesením rozsudku. Samozrejme, všetko pre nich dopadne dobre.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Nastal čas pomsty! Úspešný politicko-špionážny triler pokračuje a starí známi, ale aj noví hrdinovia si to musia rozdať v ďalšom zápase. Nad strednou Európou sa sťahujú mračná a Slovensko je najslabším článkom reťaze. Skrytý súboj tajných služieb sa veľmi ľahko môž... Ukáž Viac

Nastal čas pomsty! Úspešný politicko-špionážny triler pokračuje a starí známi, ale aj noví hrdinovia si to musia rozdať v ďalšom zápase.
Nad strednou Európou sa sťahujú mračná a Slovensko je najslabším článkom reťaze. Skrytý súboj tajných služieb sa veľmi ľahko môže zmeniť na krvavý konflikt plný nenávisti a vybavovania si starých účtov. V kom sa prebudia temné vášne a komu pôjde o krk?
V zákulisí politiky, vládnej moci a tajných služieb to vrie. Stačí malá kvapka a pre dávne spory sa bude opäť zomierať. A preto radšej neťahajte ruského medveďa za chvost! Mohol by sa k vám obrátiť tvárou a ten pohľad bude mrazivý.

Skryť

O Autorovi

Peter Adamecký

Peter Adamecký (1967) žije v Bratislave. Je absolventom Filozofickej fakulty Univerzity Komenského, v minulosti pracoval v štátnej správe a bezpečnostných zložkách. Dnes pôsobí ako bezpečnostný konzultant.

Video