24.04.2017 11:45

Perfektný metabolizmus  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Vec sa má takto: keď povieme, že chceme schudnúť, znamená to, že sa chceme zbaviť tuku.
Vec sa má takto: keď povieme, že chceme schudnúť, znamená to, že sa chceme zbaviť tuku. Preto musíme dostať naše telo z režimu spaľovania cukrov a začať spaľovať tuky. To sa nám podarí iba vtedy, ak mu prestaneme dodávať cukor v pravidelných dávkach.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Praktická pomôcka pre nenásilnú zmenu životného štýlu je zložená z dvoch častí. V prvej časti autorka, profesionálna poradkyňa na výživu, zrozumiteľne vysvetľuje podstatu látkovej premeny v tele (metabolizmu), vyvracia najbežnejšie mýty o zdravom stravovaní a zrozumiteľne ... Ukáž Viac

Praktická pomôcka pre nenásilnú zmenu životného štýlu je zložená z dvoch častí.
V prvej časti autorka, profesionálna poradkyňa na výživu, zrozumiteľne vysvetľuje podstatu látkovej premeny v tele (metabolizmu), vyvracia najbežnejšie mýty o zdravom stravovaní a zrozumiteľne vysvetľuje niektoré najdôležitejšie biochemické procesy v tele. Čitateľa sprevádza desiatimi krokmi, ktorými si naštartuje dokonalé spracovanie potravy a vstrebávanie živín. Nejde pritom o radikálne zmeny, ktoré vás unavia už len pri čítaní, ale o jednoduché a postupné zmeny, ktoré ľahko zavediete aj do svojho doterajšieho života.
V druhej časti autorka prichádza s tipmi, ako si dokonalý metabolizmus udržať a nevrátiť sa do starých koľají nezdravých stravovacích návykov. Čitateľovi ponúka aj podrobný plán zostavovania jedálného lístka, nakupovania či prípravy niektorých základných surovín, a aby ho presvedčila, že dlhodobé zdravé stravovanie môže byť naozaj chutné a sýte, prináša mu svoje originálne recepty na jedlá a pochúťky bez múky, cukru či laktózy.

Skryť