12.04.2016 19:34

Pankhart  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Erika teraz vyberala predmet za predmetom a rozkladala ich na dlážku okolo seba. To, čo hľadala, ležalo až na dne truhlice.
Erika teraz vyberala predmet za predmetom a rozkladala ich na dlážku okolo seba. To, čo hľadala, ležalo až na dne truhlice. Opatrne vytiahla kus látky, len čo ho zacítila pod prstami. Detská košieľka bola kedysi snehobiela, no teraz, keď ju vystrela proti svetlu, videla, že rokmi zažltla. A nevedela odtrhnúť zrak od hnedých fliačikov. Najprv si myslela, že sú to hrdzavé škvrny, no potom si uvedomila, že ide o zaschnutú krv. Kontrast medzi detskou košieľkou a krvavými fľakmi na nej ju zasiahol rovno do srdca. Ako sa sem dostala detská košieľka? Komu patrila? A prečo si ju matka odložila?
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ďalší napínavý príbeh od autorky, o ktorej všetci hovoria ako o novej Agáte Christie. Prečo si matka Eriky Falckovej odložila starú nacistickú medailu? Aby to Erika zistila, vyhľadá penzionovaného učiteľa dejepisu, no starec sa správa čudne a vyhýba sa odpovedi. O dva dni nato ho... Ukáž Viac

Ďalší napínavý príbeh od autorky, o ktorej všetci hovoria ako o novej Agáte Christie. Prečo si matka Eriky Falckovej odložila starú nacistickú medailu? Aby to Erika zistila, vyhľadá penzionovaného učiteľa dejepisu, no starec sa správa čudne a vyhýba sa odpovedi. O dva dni nato ho zavraždia. Erika začne čítať matkine denníky a dozvie sa, že počas druhej svetovej vojny sa jej matka pohybovala v rovnakej spoločnosti ako zavraždený. Kto je schopný zabíjať, aby pravda nevyšla najavo? Aké tajomstvá ukrýva Erikina rodina?

Skryť