24.03.2017 14:17

Pán Šťastie  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Áno, som tak trochu idiot! Ale veď ani idiot sa nestane idiotom zo dňa na deň.
Áno, som tak trochu idiot! Ale veď ani idiot sa nestane idiotom zo dňa na deň. Musí na sebe postupne pracovať, učiť sa, ako byť čoraz lepším idiotom medzi kapacitami v danej oblasti. A práve zásluhou Lucy začala moja sľubná kariéra.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Hľadáte návod na šťastný život? Možno vám ho ukáže hrdina tohto románu. Stanley žije celkom priemerný život väčšiny ľudí tejto doby. Má prácu, ktorá ho nebaví, stretáva sa s dievčaťom, s ktorým sa bojí prekročiť "hranicu" citov a k tomu všetkému navštevuje tetu Bro... Ukáž Viac

Hľadáte návod na šťastný život? Možno vám ho ukáže hrdina tohto románu.
Stanley žije celkom priemerný život väčšiny ľudí tejto doby. Má prácu, ktorá ho nebaví, stretáva sa s dievčaťom, s ktorým sa bojí prekročiť "hranicu" citov a k tomu všetkému navštevuje tetu Brownovú. Dôvod? Nevie sa spamätať z nevery svojej ex. Navyše dlhuje veľký balík miestnym gangstrom a ak ho do mesiaca nevráti, celkom iste ho navlečú do dreveného pyžama a zakopú do análov matky Zeme. Jedna z obyčajných návštev u neobyčajnej psychologičky však spustí lavínu udalostí a zvratov, ktoré zmenia doterajší Stanleyho život. Ocitne sa vo víre dobrodružstiev, šialených skutkov, výnimočných stretnutí a dych berúcich situácií, ktoré hlavnému hrdinovi (a nie len jemu) ponúknu možnosť nájsť to, po čom túži každý na svete.

Skryť