09.05.2017 11:58

Otrasná matka  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Dnes sa však môžete smiať vy, pretože vy ste nechceli ísť do Disneylandu/na Vďakyvzdanie /Vianoce /Chanuku /preteky plachetníc/inú akciu.
Dnes sa však môžete smiať vy, pretože vy ste nechceli ísť do Disneylandu/na Vďakyvzdanie /Vianoce /Chanuku /preteky plachetníc/inú akciu. Tentoraz, keď zajačíte „Prisahám, ak ešte raz udrieš svoju sestru, obrátim sa s tým autom naspäť“, skutočne to auto obrátite. Budú šokovaní vašou chladnokrvnosťou. Budú kričať a plakať, ale vy budete neochvejná, pretože teraz bude ľahké pokračovať v úmysle. A potom sa vás budú obávať.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Štyri prostoreké matky sa povzniesli nad špinavé plienky, bezdôvodný plač i bezsenné noci a namiesto užívania antidepresív spísali zábavnú knihu plnú rád pre všetky zúfalé mamičky, ktoré sa v úlohe rodiča cítia byť stratené. Okrem iného sa dozviete: - ako nechať chor... Ukáž Viac

Štyri prostoreké matky sa povzniesli nad špinavé plienky, bezdôvodný plač i bezsenné noci a namiesto užívania antidepresív spísali zábavnú knihu plnú rád pre všetky zúfalé mamičky, ktoré sa v úlohe rodiča cítia byť stratené.

Okrem iného sa dozviete:
- ako nechať choré dieťa v škôlke skôr, než si to všimne učiteľka
- ako spať každú sobotu do deviatej
- ako cestovať s deťmi v aute. (Ak si myslíte, že to bude zlé, vynásobte to tisíckou a potom pridajte desať miliónov).
- ako necítiť výčitky, keď dieťa strčíte k babke na víkend/týždeň/mesiac/leto/navždy.

Zábavný sprievodca rodičovstva pre nie úplne príkladné mamičky vám predovšetkým ukáže, že žiadna matka nie je hodná zatratenia. Aj keď neumyje cumlík vždy po tom, čo ho dieťa vypľuje na zem (a vzápätí sa video z tohto nevinného incidentu ocitne na youtube s názvom Otrasná matka). Aj keď neprihlási svoje dieťa na žiadny krúžok, pretože sa jej nechce vodiť ho tam. Dokonca aj keď zakaždým upláca svoje deti zmrzlinou, len aby konečne prestali plakať
Odhoďte predsudky a prijmite fakt, že byť otrasnou matkou nie je žiadna tragédia. A ak aj je, rozhodne v tom nie ste sama.

Skryť