21.04.2015 00:04

Osud - sloboda a duša  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Ak nekladiete otázky, potom všetko, čo viete, je iba odpad.
Ak nekladiete otázky, potom všetko, čo viete, je iba odpad. Vyhoďte všetko toto svoje poznanie na smetisko, pretože poznatky v skutočnosti neexistujú, existuje iba poznanie. Neexistuje žiadna odpoveď, je iba stav vedomia, v ktorom sa pýtanie stráca. Je to čírosť, číre videnie a vnímanie, číry zrak, prenikanie ďalej a ďalej, ale vždy bez odpovede.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac
Jedného dňa zistíte, že ste, ale otázka už nie je. Nie preto, lebo bola nahradená odpoveďou. Žiadna odpoveď neexistuje.
Jedného dňa zistíte, že ste, ale otázka už nie je. Nie preto, lebo bola nahradená odpoveďou. Žiadna odpoveď neexistuje.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Existuje duša? Ak áno, čo to je? Ako s ňou súvisí osud človeka, jeho karma? Má náš život nejaký zvláštny zmysel alebo cieľ? Toto sú jedny z najpodstatnejších otázok v živote človeka a nájsť na ne pravdivú odpoveď nie je jednoduché. Väčšinu života strávime v zajatí t... Ukáž Viac

Existuje duša? Ak áno, čo to je? Ako s ňou súvisí osud človeka, jeho karma? Má náš život nejaký zvláštny zmysel alebo cieľ? Toto sú jedny z najpodstatnejších otázok v živote človeka a nájsť na ne pravdivú odpoveď nie je jednoduché.
Väčšinu života strávime v zajatí túžob a predstáv, ktoré skresľujú naše vnímanie reality a naše hodnoty. Dostať sa za túto ilúziu reality, uvidieť skutočnú podstatu života a pomôcť ostatným, aby ju pochopili, si vyžaduje duchovne vysoko vyspelú osobnosť, akou bol indický mystik Osho.
V knihe Osud, sloboda a duša sa čitateľ dozvie, ako nájsť pravú podstatu duše, vrátiť sa k slobode a ako chápať svoj osud a karmu.

Skryť