07.06.2017 18:23

Odvaha  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
9:52
hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Je to neobyčajný muž, pôsobí veľmi záhadne. Je nahý, ale vôbec to v jeho prítomnosti nie je podstatné, spomeniete si na to až neskôr.
„Je to neobyčajný muž, pôsobí veľmi záhadne. Je nahý, ale vôbec to v jeho prítomnosti nie je podstatné, spomeniete si na to až neskôr. Je obklopený takou mocou, že pri ňom jednoducho zabudnete na okolitý svet. Je ako magnet, obklopuje ho ohromné ticho a z celej oblasti okolo neho doslova cítiť, akoby sa z neho tešila. Stojí za to ho vidieť, ale zdá sa, že ho čakajú problémy, chudáka, pretože hovorí, že ho nikto nemôže nikam odviesť, že nie je nikoho otrok.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Nemôžete žiť v skutočnosti, pokiaľ nie ste odvážni. Nemôžete milovať, pokiaľ nie ste odvážni. Nemôžete dôverovať, pokiaľ nie ste odvážni. Odvaha je základ všetkého - všetko ostatné nasleduje až za ňou. Odvaha však neznamená nemať strach, ale svojmu strachu čeliť. T... Ukáž Viac

Nemôžete žiť v skutočnosti, pokiaľ nie ste odvážni. Nemôžete milovať, pokiaľ nie ste odvážni. Nemôžete dôverovať, pokiaľ nie ste odvážni. Odvaha je základ všetkého - všetko ostatné nasleduje až za ňou. Odvaha však neznamená nemať strach, ale svojmu strachu čeliť.
Táto kniha ponúka Oshov pohľad na strach - kde vzniká, ako ho pochopiť a ako nájsť odvahu postaviť sa mu, lebo keď v živote čelíme neistote a zmene, ktoré v nás vyvolávajú strach a obavy, dostávame možnosť vyvíjať sa a rásť. Keby dostatočné množstvo ľudí načúvalo slovám tejto brilantne provokatívnej knihy, možno by sme sa skutočne mohli stať krajinou slobodných a domovom odvážnych.

Skryť