08.12.2015 10:46

Odlet  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
8:28
hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Výkriky „Sme v pasci!“ sa miešajú s krikom „Horí!“ a situácia začína byť kritická. Bielovlasá žena v biznis triede stráca rovnováhu a padá.
Výkriky „Sme v pasci!“ sa miešajú s krikom „Horí!“ a situácia začína byť kritická. Bielovlasá žena v biznis triede stráca rovnováhu a padá. Ľudia sa ženú dopredu priamo cez ňu, šliapu po nej, kým ja a Jillian tam stojíme v nemom úžase. Žena zúfalo kričí, ale jej nárekom sa dav nespomaľuje. Náhlia sa dopredu, rútia sa priamo na nás.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Vzrušujúci príbeh plný nečakaných zvratov o križovatke moci, ambícii a osudu! Keď motory lietadla letu 305 z Londýna do New Yorku prestanú záhadne fungovať, lietadlo musí núdzovo pristáť uprostred anglického vidieka. Začína sa tajomné dobrodružstvo, ktoré bude mať následk... Ukáž Viac

Vzrušujúci príbeh plný nečakaných zvratov o križovatke moci, ambícii a osudu!

Keď motory lietadla letu 305 z Londýna do New Yorku prestanú záhadne fungovať, lietadlo musí núdzovo pristáť uprostred anglického vidieka. Začína sa tajomné dobrodružstvo, ktoré bude mať následky pre celé ľudstvo. V boji o holý život si hŕstka preživších pasažierov uvedomí, že svet, v ktorom sa po páde lietadla ocitla, nie je ten, z ktorého odlietala. Kde sú teda? Prečo sú tam? A ako sa dostanú späť domov? Vyriešiť túto záhadu sa pokúša päť ľudí: spisovateľka Harper Laneová, investor rizikového kapitálu Nick Stone, nemecká genetická výskumníčka Sabrina Schröderová, počítačový génius Yul Tan a syn miliardára Grayson Shaw. Nové skutočnosti okolo havárie lietadla, ktoré vyplávajú na povrch, prezradia, že niektorí pasažieri vedia viac ako ostatní. Tieto odpovede privedú Harper a Nicka k odhaleniu obrovského sprisahania, ktoré sa týka aj ich životov. Dieliky skladačky začnú postupne do seba zapadať a Harper spolu s Nickom si uvedomia, že majú moc ovládnuť budúcnosť i minulosť – zachrániť svet... alebo ho zničiť.

Skryť