10.11.2015 08:31

Objavte v sebe dobro  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Veľa z toho, čo ľudia zvyčajne vravia a čo si myslia, je viac negatívne a nevytvára príjemné zážitky.
„Veľa z toho, čo ľudia zvyčajne vravia a čo si myslia, je viac negatívne a nevytvára príjemné zážitky. Ak si želáte svoj život uzdraviť, potrebujete svoje myslenie a vyjadrovanie pretvoriť na pozitívne. Pozitívne tvrdenie vám otvára dvere. Je to počiatočný bod na ceste zmeny. Svojmu nevedomiu vlastne hovoríte: „Preberám zodpovednosť. Uvedomujem si, že jestvuje spôsob, ako môžem uskutočniť zmenu." Keď hovorím o práci s pozitívnymi tvrdeniami, mám tým na mysli vedomý výber slov, ktoré pomôžu niečo z vášho života odstrániť alebo pomôžu niečo nové vytvoriť."
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Louise L. Hayovú vo svete preslávila kniha Miluj svoj život, ktorá za štvrťstoročie od jej zrodu vyšla v 45 jazykoch v 132 krajinách a predalo sa 40 miliónov výtlačkov. Vo svojej najnovšej knihe autorka rozvíja význam pozitívnych tvrdení a ich uplatnenie v takých dôležitých obla... Ukáž Viac

Louise L. Hayovú vo svete preslávila kniha Miluj svoj život, ktorá za štvrťstoročie od jej zrodu vyšla v 45 jazykoch v 132 krajinách a predalo sa 40 miliónov výtlačkov. Vo svojej najnovšej knihe autorka rozvíja význam pozitívnych tvrdení a ich uplatnenie v takých dôležitých oblastiach života ako zdravie, láska a intimita, duševná pohoda a prosperita. Venuje sa citovým poraneniam, významu pozitívneho myslenia, odpustenia a ponúka účinný spôsob ako sa zbaviť rôznych závislostí, ktoré nás oddeľujú od pohody a spokojnosti. V každom človeku je prítomná klenotnica dobra a je na každom z nás či toto dobro v sebe objavíme a ďalej zveľaďujeme.
Kniha Objavte v sebe dobro môže byť pre mnoho žien a mužov dobrým začiatkom.

Skryť