11.04.2017 15:43

Nina  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
7:36
hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Keď dostal povolávací list s pečaťou Kráľovstva svetla bol nadšený. Ako strážca svetla bude požívať úctu ľudí a plnú dôveru kráľa.
Keď dostal povolávací list s pečaťou Kráľovstva svetla bol nadšený. Ako strážca svetla bude požívať úctu ľudí a plnú dôveru kráľa. A navyše v takejto krajine ! Počas svojej dlhej cesty do hradu z nej Svetlonos videl poriadny kus. A očarila ho celá .
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Slovenská autorka Andrea Gregušová oslovuje tentoraz o niečo staršie čitateľky a čitateľov. Nina je príbeh o túžbe, o láske, o dospievaní. Pôvabná a tvrdohlavá Nina nadovšetko miluje tanec, slobodu a túži po láske. Až tak veľmi, že prekročí hranice medzi dobrom a zlom, svet... Ukáž Viac

Slovenská autorka Andrea Gregušová oslovuje tentoraz o niečo staršie čitateľky a čitateľov. Nina je príbeh o túžbe, o láske, o dospievaní. Pôvabná a tvrdohlavá Nina nadovšetko miluje tanec, slobodu a túži po láske. Až tak veľmi, že prekročí hranice medzi dobrom a zlom, svetlom a tmou, láskou a nenávisťou. Dym, ktorý ju učí tancovať, sfarbí jej kráľovstvo do siva. Jeho lekcie nie sú zadarmo, každým tancom sa ocitá viac na strane temna. Nič už nebude také ako predtým. Nine ide zrazu o život. Aj všetkým, ktorí sú v jej blízkosti. Našťastie okrem Dymu je v Nininej blízkosti aj Svetlonos a ten sa s Dymom pustí do boja.
Tento príbeh zaujme všetky mladé slečny, ktoré sa snažia nájsť si miesto v živote a pochopiť zložitý dospelácky život.

Skryť