17.03.2017 20:45

Nevšedné rozprávky  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Snežurík ho počul a bolo mu ho veľmi ľúto. Aj keď sa tešil spolu s deťmi zo snehu a sánkovačky, predsa len mu bolo smutno a ľutoval Ľadulíka.
Snežurík ho počul a bolo mu ho veľmi ľúto. Aj keď sa tešil spolu s deťmi zo snehu a sánkovačky, predsa len mu bolo smutno a ľutoval Ľadulíka. „Ako môžem byť šťastný, keď okolo mňa je niekto veľmi smutný?“ - vyčítal si Snežurík. „Čo mám robiť?“ - rozmýšľal. Keďže na nič neprišiel, nechal to na nasledujúce ráno, pretože ako sa hovorí, ráno je múdrejšie večera. Prišlo ráno a s ním aj skvelý nápad.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

V tejto CD knižke sa malému i väčšiemu čitateľovi predstavujú postavy, ktoré autorka vymyslela. Chce, aby ste sa zoznámili milé deti s olejovou fľašou, ktorá presvedčila že môže byť stále užitočná a že sa vie dokonca aj zamilovať. Hrnčeky na poličke Vás presvedčia o do... Ukáž Viac

V tejto CD knižke sa malému i väčšiemu čitateľovi predstavujú postavy, ktoré autorka vymyslela.
Chce, aby ste sa zoznámili milé deti s olejovou fľašou, ktorá presvedčila že môže byť stále užitočná a že sa vie dokonca aj zamilovať. Hrnčeky na poličke Vás presvedčia o dobrom spoločnom nažívaní a o kráse starožitností. Snežurik a Ľadulik dokážu, že sú pre deti potrebné tak sneh ako aj ľad. Omylná princezná sa zase naučí nerobiť omyly, ktoré jej strpčovali život a v každej mojej ďalšej rozprávke zistíte, že vždy dobro v živote má tú najväčšiu cenu a oplatí sa pomôcť slabším, ktorí na to nikdy v živote nezabudnú.

Skryť