15.08.2016 11:30

Neuveriteľné príbehy  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Na zemi ležal jej zamestnávateľ.
Na zemi ležal jej zamestnávateľ. V tratolišti krvi. "Poznáte ho?" - spýtal sa jeden z policajtov. "Práve ma zamestnal." "Ako čo?" "Ako dievča." "Aké dievča?" "Jeho dievča." Obidvaja policajti si vymenili rýchly pohľad. Nasadili jej putá.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Alfréd Hitchcock, majster hororu a "neuveriteľných" príbehov sa raz vyjadril, že každý sa rád bojí a každý rád prežíva to príjemné mrazenie pri čítaní alebo pozeraní hororov. Niekedy k inšpirácii stačí len jedna veta, niekde prenesená, alebo aj len jedno slovo. Neverte t... Ukáž Viac

Alfréd Hitchcock, majster hororu a "neuveriteľných" príbehov sa raz vyjadril, že každý sa rád bojí a každý rád prežíva to príjemné mrazenie pri čítaní alebo pozeraní hororov.
Niekedy k inšpirácii stačí len jedna veta, niekde prenesená, alebo aj len jedno slovo.
Neverte tomu čo vidíte, neverte tomu, čo počujete, neverte tomu, čo cítite, ale neverte ani tomu, čoho sa dotknete.Pocítite to príjemné mrazenie pri čítaní príbehov.
Niektorým možno uveríte menej, niektoré Vás možno presvedčia viac. Vedzte však, že medzi nebom a Zemou sa dakedy dejú aj veci priam nadprirodzené, nevysvetliteľné a plné mysteriózneho tajomna.

Skryť