15.05.2017 21:17

Nesmieš ma milovať 2: Prekliaty tanzanit  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Sľubujem ti, že pri mne ťa nikto neznásilní. Nik sa ťa ani len nedotkne. Budem ťa ochraňovať, kvietok môj nevinný.
„Sľubujem ti, že pri mne ťa nikto neznásilní. Nik sa ťa ani len nedotkne. Budem ťa ochraňovať, kvietok môj nevinný. Ale musím ťa toho ešte veľa naučiť. Napríklad poopraviť tvoj pohľad na vznik detí. Deti nevznikajú len znásilnením, ale spojením dvoch ľudí, ktorí sa majú radi, alebo sa dokonca milujú. Všetko dobrovoľne, bez násilia a dokonca s potešením. Je to pekný akt lásky medzi ženou a mužom.“ To bolo prvýkrát, čo som počula niečo podobné o akte, o ktorom som vedela, že prostredníctvom neho vznikajú deti.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

História nezostane nikdy tak celkom pochovaná a už vôbec nie zabudnutá. Či už tajomstvo saudskej kráľovskej rodiny, alebo spomienka na bezvýznamnú otrokyňu sa môže kedykoľvek vrátiť v podobe Pandorinej skrinky, ktorá čaká na svoje otvorenie. Dej knihy nie je iba príbehom o l... Ukáž Viac

História nezostane nikdy tak celkom pochovaná a už vôbec nie zabudnutá.
Či už tajomstvo saudskej kráľovskej rodiny, alebo spomienka na bezvýznamnú otrokyňu sa môže kedykoľvek vrátiť v podobe Pandorinej skrinky, ktorá čaká na svoje otvorenie.
Dej knihy nie je iba príbehom o láske, ale aj o neuveriteľnej túžbe človeka chcieť prežiť aj nemožné. Pripravte sa na silný dej, ktorého historická časť vám svojou krutosťou vyrazí dych, alebo sa tešte na okamihy nehy, ktoré vám poláskajú dušu.
Touto knihou sa vydáte po stopách vzácneho drahokamu, či nazriete do srdca následníka trónu Saudskej Arábie, alebo objavíte historické protiklady prostitúcie a mníšského rádu.
To, či sa naplní posolstvo, pre ktoré sa ešte raz museli otvoriť brány minulosti, sa dočítate v knihe s názvom Nesmieš ma milovať – Prekliaty tanzanit, ktorá je rovnomerným pokračovaním románu Nesmieš ma milovať: Farby lásky.

Skryť

O Autorovi

Monika Wurm

Monika Wurm, Slovenka, ktorá sa vydala do Rakúska, napísala úspešné knihy Pakistanská princezná a Slzy predaných dievčat. K druhej knihe ju inšpiroval osud filipínskej upratovačky so zjazvenými rukami. Z malej dedinky Šišov sa atraktívna blondínka Monika vydala do Rakúska. Žije t... Ukáž Viac
Monika Wurm, Slovenka, ktorá sa vydala do Rakúska, napísala úspešné knihy Pakistanská princezná a Slzy predaných dievčat. K druhej knihe ju inšpiroval osud filipínskej upratovačky so zjazvenými rukami. Z malej dedinky Šišov sa atraktívna blondínka Monika vydala do Rakúska. Žije tu už 10 rokov - cez deň sa v rámci profesie pohybuje medzi autami, po večeroch a víkendoch sa z nej stáva spisovateľka. Skryť