11.06.2017 12:49

Nerečni a konaj!  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Ľudia, ktorí trpia strachom zo zlyhania, neustále hľadajú dôvody, prečo niečo nemôžu urobiť, prečo je to zlý nápad, alebo prečo by to bola len strata
Ľudia, ktorí trpia strachom zo zlyhania, neustále hľadajú dôvody, prečo niečo nemôžu urobiť, prečo je to zlý nápad, alebo prečo by to bola len strata ich času a peňazí. Strach zo zlyhania, rovnako ako všetky ostatné strachy, paralyzuje vaše správanie, zatemňuje myslenie a spôsobuje, že sa človek nakoniec cíti ako vyoraná myš.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Uznávaný motivátor Brian Tracy v tejto knihe účinne zhŕňa všetky svoje doterajšie teórie o mysli a sebadisciplíne. Prichádza s metódou zbavovania sa zlozvykov a ich nahrádzania dobrými návykmi. Zrozumiteľne, stručne, no výstižne opisuje, prečo ľudia odkladajú najdôležitejš... Ukáž Viac

Uznávaný motivátor Brian Tracy v tejto knihe účinne zhŕňa všetky svoje doterajšie teórie o mysli a sebadisciplíne. Prichádza s metódou zbavovania sa zlozvykov a ich nahrádzania dobrými návykmi.
Zrozumiteľne, stručne, no výstižne opisuje, prečo ľudia odkladajú najdôležitejšie úlohy alebo prečo sa tak radi vzdávajú. Svoje vysvetlenia dopĺňa o praktické rady, ako sa zbaviť toho, čo nám v naplnení cieľov bráni, a konečne začať konať. Úspešní ľudia totiž o svojich plánoch nerečnia, ale pracujú na ich realizácii.

Skryť