02.06.2017 10:10

Nepristúp na kompromisy  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Bol to celkom zaujímavý zážitok sledovať, ako tým skvelým človekom lomcuje frustrácia z mojej reakcie, ktorá sa mu musela zdať ako číra bezhlavosť ama
Bol to celkom zaujímavý zážitok sledovať, ako tým skvelým človekom lomcuje frustrácia z mojej reakcie, ktorá sa mu musela zdať ako číra bezhlavosť amatéra. Opak bol však pravdou. Moja taktika bola premyslená. Použil som nástroj, ktorý sa v rámci FBI stal jednou z najúčinnejších pomôcok pri vyjednávaní: otázky s otvoreným koncom.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

„Máme vášho syna a chceme osem miliónov. Ak ich nedostaneme, zomrie.“ Nikdy ste si nemysleli, že by sa to mohlo stať práve vám. Chris Voss sa v podobných situáciách ocital pravidelne. Ako člen špeciálneho tímu FBI a expert na medzinárodné vyjednávania sa zúčastňoval na zác... Ukáž Viac

„Máme vášho syna a chceme osem miliónov. Ak ich nedostaneme, zomrie.“ Nikdy ste si nemysleli, že by sa to mohlo stať práve vám.
Chris Voss sa v podobných situáciách ocital pravidelne. Ako člen špeciálneho tímu FBI a expert na medzinárodné vyjednávania sa zúčastňoval na záchrane rukojemníkov v Spojených štátoch, na Strednom východe, Filipínach či Haiti. Teóriu vyjednávania skúmal celý svoj život, poznatky testoval v praxi a zhrnul ich do nových a komplexných pravidiel, vďaka ktorým nekompromisne, ale slušne a bez zbytočných prestreliek či obetí, dosiahnete všetko, čo chcete, či už je to zníženie nájmu, keď vám ho práve zvýšili, záchrana vlastnej firmy pred špekulantom či odkúpenie výnosnej nehnuteľnosti.
Chris vám ukáže správne techniky, konkrétne slovné spojenia či jednotlivé kroky postupovania v situáciách, keď nestačí asertívny boj o presadenie vlastného záujmu, ale nevyhnutne (a nenásilne) musíte zmeniť správanie a postoj druhej strany.

Skryť