22.04.2015 08:52

Nepoznaný  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Gabriela Kvašňovská
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Domnievam sa, že som svojmu otcovi podobnejšia, ako sme si mysleli. Viem, že to bola sebaobrana, ale aj tak. Zabila som človeka.
Domnievam sa, že som svojmu otcovi podobnejšia, ako sme si mysleli. Viem, že to bola sebaobrana, ale aj tak. Zabila som človeka. A nie hocijakého človeka. Zabila som vlastného otca. Som zvedavá, ako to vníma Boh. Stále som si nie istá, ako to pociťujem ja. Myslím, že ma ani tak nedesí fakt, že som ho zabila, ako to, že som pri tom ani nezaváhala.
Gabriela Kvašňovská
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Čo prežíva adoptované dieťa v rodine, v ktorej sa neskôr narodia dve vlastné deti? Túži nájsť svojich vlastných rodičov a zistiť, prečo sa jej vzdali. Tridsaťtriročná Sara Gallagherová sa pustí do pátrania. Nájde svoju biologickú matku, no tá ju zdesene odmieta. Hľadá ďal... Ukáž Viac

Čo prežíva adoptované dieťa v rodine, v ktorej sa neskôr narodia dve vlastné deti? Túži nájsť svojich vlastných rodičov a zistiť, prečo sa jej vzdali.
Tridsaťtriročná Sara Gallagherová sa pustí do pátrania. Nájde svoju biologickú matku, no tá ju zdesene odmieta. Hľadá ďalej a s hrôzou zisťuje, že jej otec je sériový vrah žien a jej matka jediná žena, ktorá jeho útok prežila. Senzáciechtiví novinári príbeh zverejnia na internete a otec, ktorý vôbec nevedel, že má dcéru, sa s ňou telefonicky skontaktuje. Chce ju spoznať, vidieť, chce sa s ňou stretnúť, dokonca s ňou žiť.
Sara by najradšej zatvorila dvere na miestnosti s roky pochovaným tajomstvom a vrátila sa k svojmu predchádzajúcemu normálnemu životu. Ale udalosti sa neúprosne rútia dopredu.
Pomáha polícii chytiť sériového vraha, riskuje svoj život i pokoj vlastnej dcéry, snúbenca. Ako posadnutá chce odhaliť všetko, čo ju s ním spája. A hlavne ho chce dostať za mreže.
Všetky tajomstvá sa však nikdy nepodarí odhaliť.

Skryť

O Autorovi

Chevy Stevensová

Chevy Stevens (1973), vlastným menom René Unischewski, vyrastala na ranči na ostrove Vancouver na juhozápadnom pobreží kanadskej provincie Britská Kolumbia. Skôr ako nastúpila na spisovateľskú dráhu, pracovala - rovnako ako hlavná hrdinka jej literárnej prvotiny - ako predajca nehnute... Ukáž Viac
Chevy Stevens (1973), vlastným menom René Unischewski, vyrastala na ranči na ostrove Vancouver na juhozápadnom pobreží kanadskej provincie Britská Kolumbia. Skôr ako nastúpila na spisovateľskú dráhu, pracovala - rovnako ako hlavná hrdinka jej literárnej prvotiny - ako predajca nehnuteľností. Debutovala thrillerom Stále nezvestná (2010), ktorého zápletku tvorí drsný fiktívny príbeh. Skryť