16.02.2015 22:45

Nepobozkaná  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Miroslava Varáčková
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Som zo všetkého taká zmätená! Z celého života. Z chalanov, z vlastnej rodiny a najviac zo seba.
Som zo všetkého taká zmätená! Z celého života. Z chalanov, z vlastnej rodiny a najviac zo seba. Neviem, čo chcem, neviem, čo nechcem, neviem, ako sa zachovať, aby to bolo správne, neviem, na čiu stranu sa postaviť, neviem, čo cítim, som popletená, zaľúbená, sklamaná a v mojej duši sa usadil chaos.
Editor Editor
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Sladkých šestnásť a na obzore žiadny frajer, žiadna pusa, žiadne randenie. To je údel druháčky Dominiky, ktorá si najviac na svete želá, aby sa zbavila nálepky „nepobozkanej“. Jedného dňa sa jej do cesty pripletie Šarkan, chalan s krásnymi očami a nevyspytateľnou povahou, k... Ukáž Viac

Sladkých šestnásť a na obzore žiadny frajer, žiadna pusa, žiadne randenie.
To je údel druháčky Dominiky, ktorá si najviac na svete želá, aby sa zbavila nálepky „nepobozkanej“. Jedného dňa sa jej do cesty pripletie Šarkan, chalan s krásnymi očami a nevyspytateľnou povahou, ktorý jej celkom poblázni hlavu a vnesie jej do života dlhoočakávaný závan romantiky.
Nepotrvá dlho a Dominike sa začnú plniť i najtajnejšie sny. O bozkoch. O láske. O človeku, ktorý dokáže narušiť jej nudný stereotyp.

Skryť

O Autorovi

Miroslava Varáčková

Miroslava Varáčková žije a tvorí v Trnave. Je vydatá a má dve malé deti. Píše príbehy pre young aldults (mladých dospelých) a väčšina jej kníh sa radí do žánru fantasy. Je verná novým, originálnym témam.

Video