05.05.2017 22:21

Navarme si zdravie  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Dnes viem, aká dôležitá je prevencia – a nemyslím tú u lekára.
Dnes viem, aká dôležitá je prevencia – a nemyslím tú u lekára. Jačmeň a chlorela nastolia v našom tele poriadok relatívne rýchlo, ale ak pokračujeme v sebadeštrukcii, ak sa neustále napchávame mäsom, sedíme pri počítačoch, vozíme sa v aute a nemáme žiadny pohyb, tak v dohľadnom čase čakajme pohromu. Viem, že o tejto téme je na trhu veľa kníh. Poviem vám len jedno: Každý musí začať od seba. Buď pochopíte,že vaše choré telo je preto choré, lebo potrebuje zmenu, alebo ste nepochopili nič a budete sa pchať tabletkami. A to nie je cesta.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ďalšia KNIŽKA z Evitapressu O VARENÍ. Neberte miesto v kuchyni ako trest. Obe autorky by pokojne mohli napísať niekoľko kníh o chorobách - dnes už dospelý syn Andy Timkovej má detskú mozgovú obrnu, maličkému synčekovi Mirky Luberdovej diagnostikovali na jeseň 2011 leukémiu a st... Ukáž Viac

Ďalšia KNIŽKA z Evitapressu O VARENÍ.
Neberte miesto v kuchyni ako trest.
Obe autorky by pokojne mohli napísať niekoľko kníh o chorobách - dnes už dospelý syn Andy Timkovej má detskú mozgovú obrnu, maličkému synčekovi Mirky Luberdovej diagnostikovali na jeseň 2011 leukémiu a stále sa lieči.
Smútok a depresie sa však priečia ich naturelu, Andy a Mirka tak radšej napísali KNIHU O ZDRAVÍ. Obe zmenili spôsob stravovania sebe aj svojim deťom, pátrali po zdrojoch zdravých potravín aj po spôsobe ich prípravy. Už dávno sa neriadia tým, že jedia zdravo preto, aby boli štíhle.
Robia to preto, aby boli zdravé.
To, čo zjeme, tvorí našu krv, dodáva nám energiu, udržiava v prevádzke všetky naše orgány - preto je dôležité „navariť si zdravie“.
V knihe nájdete množstvo univerzálnych receptov od Andy, tie od Mirky sú zamerané hlavne na stravovanie najmenších.

Skryť