10.05.2017 22:04

Navarme si chudnutie  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Výhodou tejto diéty v porovnaní s inými je, že nemáte striktne určený jedálny lístok, približne zo sto povolených potravín si môžete vybrať, čo len ch
Výhodou tejto diéty v porovnaní s inými je, že nemáte striktne určený jedálny lístok, približne zo sto povolených potravín si môžete vybrať, čo len chcete, a kombinovať, ako chcete – pri dodržaní základných zásad. Diéta je rozdelená na etapy. V prvej (trvá len pár dní) naštartujete chudnutie. V druhej zotrváte, až kým neschudnete na požadovanú hmotnosť. Tretia etapa vám zabezpečí udržanie hmotnosti a štvrtá je doživotná, aby nenastal jojo efekt.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

O francúzskej diéte ste zrejme už všetci počuli. Bielkovinová strava s vylúčením sacharidov. Ale čo robiť, keď vás prepadne chuť na sladké, keď sa idete zblázniť pre francúzske zemiaky a kvôli strapačkám s kyslou kapustou by ste dokázali vraždiť? Kniha receptov od Jany Koz... Ukáž Viac

O francúzskej diéte ste zrejme už všetci počuli. Bielkovinová strava s vylúčením sacharidov. Ale čo robiť, keď vás prepadne chuť na sladké, keď sa idete zblázniť pre francúzske zemiaky a kvôli strapačkám s kyslou kapustou by ste dokázali vraždiť?
Kniha receptov od Jany Kozmalovej je potom presne pre vás. Nájdete v nej množstvo obľúbených klasických slovenských jedál vrátane koláčov a dezertov - a všetky sú v súlade s diétou!
Dobrú chuť a príjemné chudnutie!

Skryť