03.05.2017 20:24

Náš ľadovec sa roztápa  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Možno si pomyslíte, že Fred bol čudákom, takým tučniakom, ktorému sa ostatní radšej vyhýbajú. Ale nebolo to celkom tak.
Možno si pomyslíte, že Fred bol čudákom, takým tučniakom, ktorému sa ostatní radšej vyhýbajú. Ale nebolo to celkom tak. Fred len robil to, čo považoval za správne. Výsledkom bolo, že ho jeho zistenia začínali čoraz viac znepokojovať. Mal kufrík plný poznámok, myšlienok a záverov. (Áno, kufrík. Toto je vymyslený príbeh.) Vyplývalo z nich, ba takmer kričalo, čosi veľmi znepokojivé: Ľadovec sa roztápa a čoskoro sa môže rozpadnúť!!!
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Náš ľadovec sa roztápa je jednoduchým príbehom o úspechu vo svete, ktorý ustavične podlieha zmenám. Je to príbeh o kolónii tučniakov z Antarktídy, ktorá žije dlhé roky nezmeneným spôsobom a ktorá zistí, že ich domov ohrozuje potenciálne katastrofický problém. John Kotter, gu... Ukáž Viac

Náš ľadovec sa roztápa je jednoduchým príbehom o úspechu vo svete, ktorý ustavične podlieha zmenám. Je to príbeh o kolónii tučniakov z Antarktídy, ktorá žije dlhé roky nezmeneným spôsobom a ktorá zistí, že ich domov ohrozuje potenciálne katastrofický problém. John Kotter, guru vrcholového manažmentu a organizačných zmien na Harvard Business School, dokazuje v knihe s pomocou výstižnej bájky, ako sa dá pomocou metódy ôsmich krokov dosiahnuť zmena v každej spoločnosti.

Skryť