11.04.2017 15:55

To najhorsie na mojej sestre  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

To najhoršie na mojej sestre je, že hrozne dievčenská. Áno aj ja som dievča, ale nie som taká peknučká, , ružová, nahlúpla volániková slečinka.
To najhoršie na mojej sestre je, že hrozne dievčenská. Áno aj ja som dievča, ale nie som taká peknučká, , ružová, nahlúpla volániková slečinka. Predstavte si svadobnú tortičku, plyšové medvedíky a ligotavé náramky - práve taká je Melisa.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

1. Je príliš dievčenská, rozmaznaná urevaná slečinka. 2. Je o dva a pol roka staršia ako ja. Môžem sa akokoľvek snažiť, nikdy ju neprebijem. 3. Nedá si ujsť jedinú príležitosť, aby ma ponížila, a je hrozne panovačná. 4. Je taká zákerná! Len čo odídem, už sa za mojím... Ukáž Viac

1. Je príliš dievčenská, rozmaznaná urevaná slečinka.
2. Je o dva a pol roka staršia ako ja. Môžem sa akokoľvek snažiť, nikdy ju neprebijem.
3. Nedá si ujsť jedinú príležitosť, aby ma ponížila, a je hrozne panovačná.
4. Je taká zákerná! Len čo odídem, už sa za mojím chrbtom líška ockovi!
5. Stále sa posmieva mne a mojím zvieratkám, pritom sama spáva s handrovou bábikou.

Marty a Melisa sú síce sestry, no nepodobajú sa ani náhodou. Marty je ufúľaná divoška, ktorá miluje zvieratá a kreslí komiksy – najradšej o Úžasnej Marte. Melisa je dokonalá slečinka vždy v ružovom. Ako by aj spolu mohli dobre vychádzať? Všetko sa ešte zhorší, keď sa ich mama rozhodne otvoriť krajčírstvo a potrebuje naň jednu miestnosť v dome. Marty a Melisa sa musia nasťahovať do jednej izby a konflikty sú zrazu na dennom poriadku. Do akej miery sa vzťah medzi sestrami ešte vyostrí? Podarí sa im nájsť si cestu k sebe?

Skryť