01.12.2016 09:50

Najedzte sa do štíhlosti 2  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Moje stravovanie nie je len o detoxikácii, ale aj o zharmonizovaní sa.
"Moje stravovanie nie je len o detoxikácii, ale aj o zharmonizovaní sa. Pri správnej strave, ktorá nezaťažuje tráviaci trakt, sa telo zbavuje toxínov úplne prirodzene. Neodporúčam žiadne rýchle a agresívne prípravky na prečistenie organizmu, pretože vhodne zvolená strava to urobí sama postupne a nenásilne."
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Nové vydanie titulu Harmónia zdravia, krásy a vitality. Voľné pokračovanie knihy Najedzte sa do štíhlosti 1. Autorka Antónia Mačingová v tejto novej knihe vysvetľuje jednoduchý princíp prechodu od bežného stravovania k stravovaniu, ktoré je správne a prospešné. Bežné stravova... Ukáž Viac

Nové vydanie titulu Harmónia zdravia, krásy a vitality.
Voľné pokračovanie knihy Najedzte sa do štíhlosti 1.
Autorka Antónia Mačingová v tejto novej knihe vysvetľuje jednoduchý princíp prechodu od bežného stravovania k stravovaniu, ktoré je správne a prospešné. Bežné stravovanie a nevhodný spôsob zmýšľania o sebe, majú za následok, že sme ľahkou korisťou farmaceutického priemyslu a drahých, často neúčinných výživových doplnkov. V knihe nájdete aj veľké množstvo receptov pre ľudí, ktorí nekonzumujú mäso.
Takisto v nej nájdete ukážku netradičného sviatočného menu a príbeh Simonky, žiačky Antónie Mačingovej. Simonka je jednou z vás. Uvidíte premenu jej fyzického tela, a tiež to, ako sa zmenila na kreatívnu mladú ženu, tým, že sa zbavila zdedených i získaných návykov. Simonka pochopila, že jedinou prekážkou, ktorá nám bráni byť spokojnými a šťastnými ľuďmi, sme my sami.
Jo-jo efekt sa neprejaví, pokiaľ sa nevrátite k pôvodným stravovacím a myšlienkovým návykom.

Skryť