09.05.2017 11:28

Nájdi svoju rovnováhu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Našťastie je vo vašich silách, a to hneď teraz, začať žiť tak, že sa bez obáv budete môcť naplno venovať svojim vzťahom a tomu, čo vám prináša uspokoj
Našťastie je vo vašich silách, a to hneď teraz, začať žiť tak, že sa bez obáv budete môcť naplno venovať svojim vzťahom a tomu, čo vám prináša uspokojenie. Môžete sa rozhodnúť pre život, v ktorom každý deň bude mať význam a zmysel a bude pre vás zdrojom radosti. Môžete žiť tak, že váš život bude mať cieľ, bude pozitívny a úplne v rovnováhe s tou osobou, ktorou ste hlboko vo svojom vnútri.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Od autorov bestsellera Najprv pobozkajte žabu. Keďže žijeme rýchlo a všetci máme veľa povinností, často cítime, že náš život nie je v rovnováhe. Lenže Brian Tracy a Christina Stein nás presvedčia o tom, že naša nerovnováha nepramení z toho, že príliš veľa pracujeme, ale z... Ukáž Viac

Od autorov bestsellera Najprv pobozkajte žabu.
Keďže žijeme rýchlo a všetci máme veľa povinností, často cítime, že náš život nie je v rovnováhe. Lenže Brian Tracy a Christina Stein nás presvedčia o tom, že naša nerovnováha nepramení z toho, že príliš veľa pracujeme, ale z toho, že robíme príliš veľa nesprávnych či zbytočných vecí.
V knihe Nájdi svoju rovnováhu vysvetlia, ako spoznať svoj rovnovážny bod, odolať pocitom klamnej rovnováhy, ako sa stať pánom svojho času, určiť si priority a harmonicky žiť.

Skryť