14.06.2016 16:33

Nahá profesorka  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Nebude on fetišista? Nejde mu len o ten môj naozaj rozložitý a mäsitý zadok?! Kleopatra už o rôznych väčších či menších úchylkách počula i čítala.
„Nebude on fetišista? Nejde mu len o ten môj naozaj rozložitý a mäsitý zadok?! Kleopatra už o rôznych väčších či menších úchylkách počula i čítala. Miko nevyzeral na nič a vyzeral na všetko. Bol nevyspytateľný, lebo bol celkom prázdny. Ako všetci boháči, ktorí nevedia, ako prišli k prachom, a nemuseli pre ne pohnúť ani chlpom na riti – tu sa Kleopatra s úsmevom zarazí nad tým, akým spôsobom teraz o Mikovi rozmýšľa. Ale veď to tak je! A ona sa môže vykašlať na to, čo na nej ten nedorobený trkvas vidí. Hlavne nech sa o ňu stará! Potom treba otehotnieť a obrať ho o pár miliónikov. Chýbať mu nebudú. Alebo ho donútiť k svadbe, v takom prípade netreba ani otehotnieť, lebo sa stačí po pár mesiacoch rozviesť. Miko je z tohto hľadiska náhodou fajn chlap. Teda celkom určite ten pravý. Vyvolený jej srdca...”
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Autor vyzlieka donaha nielen profesorku nemčiny, ale všetky svoje postavy. Niektoré naozaj, niektoré, pravda - iba obrazne, ale všetky dostatočne dôkladne na potvrdenie známej pravdy, že nežijeme, ako chceme, žijeme len, ako vieme... Takmer dvadsiatka bývalých spolužiakov a ich triedna... Ukáž Viac

Autor vyzlieka donaha nielen profesorku nemčiny, ale všetky svoje postavy. Niektoré naozaj, niektoré, pravda - iba obrazne, ale všetky dostatočne dôkladne na potvrdenie známej pravdy, že nežijeme, ako chceme, žijeme len, ako vieme... Takmer dvadsiatka bývalých spolužiakov a ich triedna profesorka sa chystajú na stretnutie po desiatich rokoch. Každý z nich je zvedavý na to, ako sa zmenili ostatní, a nechce za ten svet, aby ostatní videli, ako sa zmenili oni sami. Maturitné stretnutie napokon asi nedopadne celkom tak, ako si predstavovali, ale určite dopadne tak, aby sa čitatelia dobre zabavili a od srdca zasmiali.

Skryť