17.07.2015 15:13

Nádherná svadba  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Vezmi si ma,“ vyhŕkla som. Otvoril ústa a nečujne zalapal po dychu. Čakala som celú večnosť, až sa napokon usmial a pobozkal ma.
„Vezmi si ma,“ vyhŕkla som. Otvoril ústa a nečujne zalapal po dychu. Čakala som celú večnosť, až sa napokon usmial a pobozkal ma. Jeho bozk vyjadroval tisíce rôznych emócií. Hlava mi išla prasknúť od úľavy aj od paniky. Vyjde to. Vezmeme sa. Travis bude mať alibi a všetko bude v poriadku.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Svadba v Las Vegas, ktorú Abby impulzívne zorganizuje, je len vrcholom ľadovca. Pod hladinou sa ukrýva úzkosť a výčitky svedomia. Ak chcete vedieť, prečo ABBY ABERNATHYOVÁ tak nečakane požiadala TRAVISA MADDOXA o ruku, musíte si vypočuť jej temné tajomstvo – to, čo nesmie prez... Ukáž Viac

Svadba v Las Vegas, ktorú Abby impulzívne zorganizuje, je len vrcholom ľadovca.
Pod hladinou sa ukrýva úzkosť a výčitky svedomia.
Ak chcete vedieť, prečo ABBY ABERNATHYOVÁ tak nečakane požiadala TRAVISA MADDOXA o ruku, musíte si vypočuť jej temné tajomstvo – to, čo nesmie prezradiť ani Travisovi, pretože vie, že by ju odmietol a už nikdy by k nemu nenašla cestu.
Pohľad na Abby v narýchlo kúpených svadobných šatách a na Travisa v obleku a čiernych teniskách si však aj tak vychutnáte. A nielen preto, lebo svedkom na ich svadbe je Elvis.
Návrat k príbehu, ktorý už poznáte z kníh Krásna katastrofa a Chodiaca katastrofa, prináša momenty, o ktorých ste dosiaľ nečítali. A verte, že Abby a Travisa už nikdy nebudete vnímať tak ako predtým.

Skryť

O Autorovi

Jamie McGuireová

Jamie McGuireová sa narodila v Tulse a vyrastala v Blackwelli. Vyštudovala odbor rádiologická asistentka na Northern Oklahoma College. Preslávila sa romantickým románom pre mladých Beautiful Disaster (Krásna katastrofa) a v súčasnosti sa venuje iba písaniu. S manželom a tromi deťmi ži... Ukáž Viac
Jamie McGuireová sa narodila v Tulse a vyrastala v Blackwelli. Vyštudovala odbor rádiologická asistentka na Northern Oklahoma College. Preslávila sa romantickým románom pre mladých Beautiful Disaster (Krásna katastrofa) a v súčasnosti sa venuje iba písaniu. S manželom a tromi deťmi žije v Enide v Oklahome. Skryť

Video