07.06.2015 13:04

Na jeden deň labuťou  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Gabriela Kvašňovská
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Ale Omar neprestával. Až po čase si gazda uvedomil – tak ako somár v studni – že to nie nápad na zahodenie. Začal robiť to, čo on.
Ale Omar neprestával. Až po čase si gazda uvedomil – tak ako somár v studni – že to nie nápad na zahodenie. Začal robiť to, čo on. Zo stien jamy rukami naberal zem a hádzal si ju pod nohy. Jama sa síce rozširovala, ale zároveň sa stala plytšou. Takto spoločne pracoval dlhé hodiny. Keď ich našli ľudia, ktorí sa vybrali gazdu hľadať, už bol takmer vyslobodený. Možno mu somár až toľko nepomohol svojimi kopýtkami, ale svojou skúsenosťou zo studne určite.
Gabriela Kvašňovská
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Po úspechu knihy Tajomstvo pečate mesta (2006) prináša autorka pestrú paletu nových rozprávkových príbehov, ktoré vás presvedčia, že môžeme byť takí veľkí, aké veľké sú naše sny. Rozprávky žilinskej autorky sú úprimné a láskavé, zo všetkých vyžaruje dobro a sprav... Ukáž Viac

Po úspechu knihy Tajomstvo pečate mesta (2006) prináša autorka pestrú paletu nových rozprávkových príbehov, ktoré vás presvedčia, že môžeme byť takí veľkí, aké veľké sú naše sny.

Rozprávky žilinskej autorky sú úprimné a láskavé, zo všetkých vyžaruje dobro a spravodlivosť. Autorka dokáže detského čitateľa nielen upútať, ale mu aj nenápadne vštepovať základné pozitívne hodnoty.

Skryť