02.11.2016 19:50

Muž, ktorý chcel byť šťastný  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Pripúšťam, že v páre by som bol šťastnejší. Prečo mu hovorím také veci? Cítil som, že hnev mi neustúpil, ale obrátil sa proti mne.
Pripúšťam, že v páre by som bol šťastnejší. Prečo mu hovorím také veci? Cítil som, že hnev mi neustúpil, ale obrátil sa proti mne. Naozaj nie som schopný vzdorovať nijakej žiadosti? To je žalostné. – Tak potom prečo v ňom nie ste? Dobre, je tu chvíľa, v ktorej by som sa mal rozhodnúť, hoci to nie je moja silná stránka: alebo ho preruším a odídem, alebo tu hru dohrám.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Predstavte si... Trávite prázdniny na Bali a pár dní pred návratom vyhľadáte starého liečiteľa. Osobitný zdravotný dôvod ste nemali, zviedla vás iba jeho povesť, museli ste sa s ním stretnúť. Prezrel vás a stanovil stručnú diagnózu: ste úplne zdravý, no nie ste šťastný. Zd... Ukáž Viac

Predstavte si... Trávite prázdniny na Bali a pár dní pred návratom vyhľadáte starého liečiteľa. Osobitný zdravotný dôvod ste nemali, zviedla vás iba jeho povesť, museli ste sa s ním stretnúť. Prezrel vás a stanovil stručnú diagnózu: ste úplne zdravý, no nie ste šťastný. Zdá sa, že ten starý chlap, obdarený nekonečnou múdrosťou, vás pozná lepšie než vy sám. Jasnozrivým pohľadom na dovtedajší čas vášho bytia vás vtiahne do najúžasnejšieho dobrodružstva odhaľovania vlastného ja. Priame skúsenosti, ku ktorým vás privedie, od základov menia život, odomykajú bytie zodpovedajúce vašim snom. Muž, ktorý chcel byť šťastný, to je ponuka sveta nových možností. Pútavý príbeh s návodom na oslobodenie od všetkého, čo bráni nášmu ozajstnému šťastiu.

Skryť