03.08.2016 11:51

Múdra dáma podľahne  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Celia sa rozplakala. Mama taká nemôže byť. Mama nie je zbabelá! Byť zbabelcom je zlé. Otec jej to už vysvetlil. Zbabelec je človek, čo nemá odvahu.
Celia sa rozplakala. Mama taká nemôže byť. Mama nie je zbabelá! Byť zbabelcom je zlé. Otec jej to už vysvetlil. Zbabelec je človek, čo nemá odvahu. A mama bola vždy odvážna.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Populárna séria o súrodencoch Sharpovcoch vrcholí vzrušujúcim ľúbostným príbehom. Lady Celii ostávajú iba dva mesiace, aby si našla manžela, a tak si vyhliadne troch bohatých mužov v nádeji, že ak sa s jedným z nich zasnúbi, stará mama odvolá ultimátum. Zároveň požiada dete... Ukáž Viac

Populárna séria o súrodencoch Sharpovcoch vrcholí vzrušujúcim ľúbostným príbehom. Lady Celii ostávajú iba dva mesiace, aby si našla manžela, a tak si vyhliadne troch bohatých mužov v nádeji, že ak sa s jedným z nich zasnúbi, stará mama odvolá ultimátum. Zároveň požiada detektíva Jacksona Pintera, aby preveril nádejných nápadníkov. Ibaže to posledné, po čom Jackson túži, je pomôcť Celii nájsť manžela. Odrádza ju od jedného ctiteľa za druhým, až kým dievčine nesvitne, že jediný muž, ktorého si Jackson vie po jej boku predstaviť, je on sám!

Skryť